Dlaczego Snoovio?

Jesteśmy polską marką projektującą i sprzedającą materace do łóżek stworzone, abyś wypoczywał po swojemu - jak chcesz i z kim chcesz. W końcu Twoja sypialnia to Twoje królestwo.Nie interesuje nas konkurencja, interesuje nas Twój sen.

Od 50 lat nie śpimy, abyś Ty mógł/a spać jeszcze lepiej. Nasze fundamenty oparły się o stabilną grupę kapitałową - widzieliśmy rozwiązania dobre i złe, a teraz proponujemy najlepsze. Zajmowaliśmy, zajmujemy się i będziemy się zajmować produkcją pianek do materaców. Wszystko, aby wreszcie móc podzielić się naszą wiedzą i dostarczyć najlepsze materace w dobrej cenie. Ale to nie wszystko! Lata biznesowych doświadczeń w pracy z klientem pozwoliły zebrać wiedzę, dzięki której dziś mówimy śmiało: Mamy najlepszą obsługę klienta w branży!

10 lat gwarancji10 lat gwarancji
100 dni na zwrot100 dni na zwrot
Wysyłamy ekspresowo w 1-2 dniZawsze bezpieczne zakupy
Kobieta z psem leżąca na materacy sklepu Snoovio

Nie obracaj się z boku na bok — wystarczy obrócić materac!

O wyjątkowości marki świadczą produkty! Dwustronne, idealnie dopasowane materace pozwolą Ci spać tak, jak lubisz — na twardej lub miękkiej stronie. Po co? Byś mógł czerpać jeszcze więcej radości z życia!

Materace, które wspierają społeczeństwo!

Jak materac mógłby wpływać na nasze społeczeństwo? Przypomnij sobie, że 1⁄3 doby spędzamy w łóżkach, często kolejną połowę z tego leniuchujemy, pracujemy, spędzamy czas ze sobą - również w łóżkach. Robi się z tego połowa dnia! Właśnie dlatego musimy być odpowiedzialni społecznie.

Szczęśliwa para spożywająca posiłek na materacu sklepu Snoovio

Czy się stoi, czy się leży

Nasze materace produkowane są z materiałów, gwarantujących odpowiednie podparcie dla kręgosłupa oraz całego ciała. Tak, by kolejne statystyki na temat wad, związanych z postawą ciała pokazały, że społeczeństwo ma się coraz lepiej - nawet mimo siedzącego, a nawet leżącego trybu życia. Oczywiście materace to nie wszystko! Pamiętajcie, by czasem się poruszać, wyjść pobiegać, poskakać, pouprawiać ulubiony sport.

Promocja na materace Snoovio

Sen bliski naturze

Dbamy nie tylko o Twoją naturalną potrzebę snu, ale również o naturę samą w sobie. Jesteśmy proekologiczni!

Minimalizujemy ślad węglowy!

Minimalizujemy ślad węglowy! Jak? Ograniczamy dostawy dzięki pakowaniu próżniowemu.

Nasze materace są trwałe, co oznacza, że nie trzeba zmieniać ich co rok, dwa

Nasze materace są trwałe, co oznacza, że nie trzeba zmieniać ich co rok, dwa, a nawet trzy. Ale przecież nikt (chyba) nie zmienia materaca tak często.

Dbamy o materiały wykorzystywane do pakowania

Dbamy o materiały wykorzystywane do pakowania. Pozyskujemy je ze źródeł, które wspierają środowisko naturalne m.in. przez nasadzenia i recykling.

Próżniowe pakowanie

Próżniowe pakowanie to również sposób na ograniczenie dostaw do klientów - nasze materace często mieszczą się do samochodów osobowych.

Nie prześpij okazji! Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do nowości i rabatów.