Snoovio, Snovio czy może Snuwio? I tak nas znajdziesz!

20 mar 2024
Wydawało się, że Snoovio to prosta i łatwa do zapamiętania nazwa. Jak się okazało, niektórzy z Was szukają nas po nazwie "snuwio" czy "snovio". Cóż, może to przez te wszystkie noce spędzone na niewygodnych materacach, które sprawiają, że Wasze palce tańczą po klawiaturze w nieprzewidywalny sposób? A może to po prostu efekt sennego stanu, w którym próbujecie znaleźć idealny materac piankowy do swojego łóżka?

Nie martwcie się, nie jesteście sami! W rzeczywistości, zaczęliśmy zbierać te pomyłki i traktować je jako dowód na to, jak bardzo wszyscy potrzebują dobrego snu. A co może zapewnić lepszy sen niż miękki materac piankowy Snoovio? No właśnie!  

Snuwio i Snovio - zagadki językowe czy konotacje ze snem?

Zastanawialiśmy się, skąd biorą się te pomyłki. Może to przez popularność słowa "snu", które kojarzy się z odpoczynkiem? Kolejny powód, który przyszedł nam to głowy to popularność słowa "snow" (śnieg po angielsku) i skojarzenie z miękkim, puszystym puchem. A może "snuwio" brzmi po prostu bardziej... snoozująco? Kto wie! Wyobraźcie sobie nasze zaskoczenie, kiedy otrzymaliśmy pierwszą wiadomość od naszego Klienta, który napisał: "Kocham mój nowy materac od snuwio!". 

Zabawa z nazwą stała się dla nas niemal sportem. Często sprawdzamy, jakie nowe wersje nazwy Snoovio pojawiają się w sieci. "Snovvio", "Snoowio", "Snoovyo"... lista jest długa i zaskakująco kreatywna! A my? Cieszymy się z każdej z nich, bo to dowód na to, że jesteście lub chcecie być z nami, nawet jeśli trochę się pogubiliście przez niewyspanie.

Ale niezależnie od tego, czy wpiszecie w wyszukiwarkę Snuwio, czy Snovio, jedno jest pewne: jeśli szukacie komfortowego materaca, który zapewni Wam spokojny sen, to jesteście na właściwej drodze. Bo choć nazwę można pomylić, to jakość naszych materaców jest niezaprzeczalna! 

No sheet. Only mattress - czyli jakość i prostota

W życiu nie ma czasu na rzeczy nieistotne i te słabej jakości. Czy to w pracy, w relacjach, czy w codziennych wyborach - dążymy do perfekcji, do esencji, do tego, co najlepsze.

Tak samo jest w kwestii snu. Sen jest jednym z najważniejszych aspektów naszego życia, wpływającym na nasze zdrowie, samopoczucie i efektywność w ciągu dnia. Dlatego nie chcemy marnować czasu na marny sen na niewygodnych materacach. Chcemy pomóc Wam skupić się na tym, co naprawdę ważne i wyciskać z życia (i ze snu) maksimum. Nasze materace tworzymy z myślą o Was, by spełnić najwyższe standardy jakości, abyście mogli cieszyć się maksymalnie komfortowym snem i móc czerpać z życia w pełni sił. 

Wybierz komfort

Mamy nadzieję, że teraz wszystko jest jasne. Nie jest tak ważne, czy nazwiecie nas Snovio, czy Snuvio, najważniejsze, żebyście dobrze spali! Zapraszamy do odwiedzenia nas i przekonania się na własnej skórze, dlaczego Snoovio to najlepszy wybór materaca dla tych, którzy cenią sobie komfortowy sen. Nieważne, czy szukasz materaca cienkiego, czy grubego - wybierając Snoovio, wybierasz jakość, komfort i odpowiedzialność za naszą planetę (dbamy także o środowisko, minimalizując ślad węglowy i stosując ekologiczne materiały). Zacznij spać lepiej już dziś!